Rebelde i RBD
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rebelde i RBD

Samo za fanove Rebelde i RBD!
 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 izwinite ali... morate uci...

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
Dulce Maria_RBD
Rebelde JUNIOR!!!
Rebelde JUNIOR!!!
Dulce Maria_RBD


Broj poruka : 1
Godina : 28
Lokacija : Sa Uckerom u zemlji snova....
Datum upisa : 02.07.2008

izwinite ali... morate uci... Empty
PočaljiNaslov: izwinite ali... morate uci...   izwinite ali... morate uci... EmptySre Jul 02, 2008 7:25 am

Forum je uzas i katastrofa izvitite ali tako je.... To je moje misljenje nemojte se ljutiti odvratan je!!!!!!!!!!!!! Besoo....
Nazad na vrh Ići dole
chica rebelde
Poncho~my boy~
Poncho~my boy~
chica rebelde


Broj poruka : 326
Godina : 28
Lokacija : NAJBOLJI FORUM!!!
Datum upisa : 23.06.2008

izwinite ali... morate uci... Empty
PočaljiNaslov: Re: izwinite ali... morate uci...   izwinite ali... morate uci... EmptySre Jul 02, 2008 7:59 am

Po meni ovaj forum je bash dobar,ja sam se skoro reagovala i sve shto imam da kazhem da je po meni ovaj forum najbolji a registrovana sam na mnogim.Dulce Maria_RBD,ti imash pravo na svoje mishljenje o ovom forumu,ali nisi se morala reagovati ako ti se ovaj forum ne svidja
Nazad na vrh Ići dole
#Robertita#
Santo no soy......
Santo no soy......
#Robertita#


Broj poruka : 120
Lokacija : NAJBOLJI FORUM!!!
Datum upisa : 23.06.2008

izwinite ali... morate uci... Empty
PočaljiNaslov: Re: izwinite ali... morate uci...   izwinite ali... morate uci... EmptyČet Jul 10, 2008 7:07 am

Slazem se sa chica rebelde.
Nazad na vrh Ići dole
!LP_GiRl_94!
**AdministratoR**
**AdministratoR**
!LP_GiRl_94!


Broj poruka : 326
Godina : 30
Lokacija : Con RBD Para Siempre
Datum upisa : 01.06.2008

izwinite ali... morate uci... Empty
PočaljiNaslov: Re: izwinite ali... morate uci...   izwinite ali... morate uci... EmptyPet Jul 11, 2008 4:23 pm

TO SI TREBALA DA PISES U KRITIKAMA,A NE DA PISES U GALERIJI,STO JE ZABRANJENO I PISE U PRAVILIMA KOJE OCIGLEDNO NISI PROCITALA!!!!AKO TI SE NE SVIDJA,NISI SE TREBALA REGOVATI,JA POSTUJEM SVACIJE MISLJENJE,I NEMOJ MISLITI DA SE LJUTIM!TRUDIMO SE DA GA KOLIKO TOLIKO UREDIMO,NOV JE A GLAVNI ADMIN NIJE TU JER JOJ JE PREGOREO ADSL!OVO IDE U LOCK DA SE NEBI SPAMOVALO!!!KRITIKUJTE U *KRITIKAMA*
Nazad na vrh Ići dole
~MakicA~
**AdministratoR**
**AdministratoR**
~MakicA~


Broj poruka : 754
Godina : 28
Lokacija : Ja zivim u SVETU BUNTOVNIKA!
Datum upisa : 22.06.2008

izwinite ali... morate uci... Empty
PočaljiNaslov: Re: izwinite ali... morate uci...   izwinite ali... morate uci... EmptyČet Jul 17, 2008 10:20 am

Slusaj ti Dulce Maria_RBD BANOVANA SI!!

Ne zelimo B****E koje nam samo ,,RUZE" forum,idi na tvoj ako je bolji............................OVAJ NAJLEPSI I NAJBOGATIJI FORUM NA SVETU OSTAVI NA MIRU.................I ne unosi svoju NEGATIVNU ENERGIJU U NJEGA.......................To je moj...............MOJ,JECIN,ADMINOV I FORUM SVIH OVIH CLANOVA OVDE...............U USTA DA NE UZIMAS!! JASNO?? A SADA PEDALA..............RAZUMES................PEDALA!!!!!!!!!


IZVINITE CLANOVI,kada sam ovo procitala,ZGRANULA SAM SE!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





izwinite ali... morate uci... Empty
PočaljiNaslov: Re: izwinite ali... morate uci...   izwinite ali... morate uci... Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
izwinite ali... morate uci...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Rebelde i RBD :: RBD ~Korpa~-
Skoči na: