Rebelde i RBD
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rebelde i RBD

Samo za fanove Rebelde i RBD!
 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Rasprave,nesporazumi......

Ići dole 
5 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
~MakicA~
**AdministratoR**
**AdministratoR**
~MakicA~


Broj poruka : 754
Godina : 28
Lokacija : Ja zivim u SVETU BUNTOVNIKA!
Datum upisa : 22.06.2008

Rasprave,nesporazumi...... Empty
PočaljiNaslov: Rasprave,nesporazumi......   Rasprave,nesporazumi...... EmptySub Sep 06, 2008 2:56 am

Ovde resavamo sve NESPORAZUME i SLICNO............ono sto imate da kazete za nekog clana i da raspravite s njim,ovde je pravo mesto za to!
Nazad na vrh Ići dole
*~*Anchy*~*
**AdministratoR**
**AdministratoR**
*~*Anchy*~*


Broj poruka : 488
Godina : 29
Lokacija : In Zuc's hug....
Datum upisa : 29.07.2008

Rasprave,nesporazumi...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Rasprave,nesporazumi......   Rasprave,nesporazumi...... EmptySub Sep 06, 2008 4:26 am

-Anahi- da li ti mislis da sam ja kriwa za to sto su te skinuli sa pozicije??? Jesi ljuta na mene???
Nazad na vrh Ići dole
~MakicA~
**AdministratoR**
**AdministratoR**
~MakicA~


Broj poruka : 754
Godina : 28
Lokacija : Ja zivim u SVETU BUNTOVNIKA!
Datum upisa : 22.06.2008

Rasprave,nesporazumi...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Rasprave,nesporazumi......   Rasprave,nesporazumi...... EmptySub Sep 06, 2008 12:06 pm

**~JeCa~Love~RBD~** ::
Ja nisam blaga,ja sam pravedna,i radim i pisem ono sto zaista mislim!!!

Ja nisam pravedna>>>?
Ja nisam nista uradila za ovaj 4um>>>?
Ja lazem,ja ne govorim ono sto mislim>>>?
AJDE RECITE...........Ako je tako JA NEMAM STA DA TRAZIM OVDE!!!!
Nazad na vrh Ići dole
*~*Anchy*~*
**AdministratoR**
**AdministratoR**
*~*Anchy*~*


Broj poruka : 488
Godina : 29
Lokacija : In Zuc's hug....
Datum upisa : 29.07.2008

Rasprave,nesporazumi...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Rasprave,nesporazumi......   Rasprave,nesporazumi...... EmptySub Sep 06, 2008 2:28 pm

Ne, Makice, ne moj misliti tako. . . Ti si strawa owaj 4um je doziweo weliki uspeh zahwaljujuci TEBI!!!! I necu da te cujem da tako goworis!!!! Ti si na 4umu najpotrebnija propao bi 4um bez tebe! Izwinite swi, ali mislim da je to istina!!!!!
Bas si prawedna, swako ume ponekad da pogresi!!!!
Ti uwek goworis ono sto mislis i ja to znam i preko sms-a!!! Tako da necu da te cujem!!! Jer jasno???
Nazad na vrh Ići dole
~MakicA~
**AdministratoR**
**AdministratoR**
~MakicA~


Broj poruka : 754
Godina : 28
Lokacija : Ja zivim u SVETU BUNTOVNIKA!
Datum upisa : 22.06.2008

Rasprave,nesporazumi...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Rasprave,nesporazumi......   Rasprave,nesporazumi...... EmptySub Sep 06, 2008 2:41 pm

Jasno...............Hvala M_I_A samo si ti ostala uz mene,hvala ti PUNO,PUNO,PUNOOOOOOO...............Mnogo mi znaci BAR necija podrska.........
Nazad na vrh Ići dole
*~*Anchy*~*
**AdministratoR**
**AdministratoR**
*~*Anchy*~*


Broj poruka : 488
Godina : 29
Lokacija : In Zuc's hug....
Datum upisa : 29.07.2008

Rasprave,nesporazumi...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Rasprave,nesporazumi......   Rasprave,nesporazumi...... EmptySub Sep 06, 2008 2:43 pm

Swako ima prawo da pogresi, oni koji su protiw tebe, nisu prawi ljudi i nisu uopste drugarice tj. drugowi!!!!
Nazad na vrh Ići dole
~MakicA~
**AdministratoR**
**AdministratoR**
~MakicA~


Broj poruka : 754
Godina : 28
Lokacija : Ja zivim u SVETU BUNTOVNIKA!
Datum upisa : 22.06.2008

Rasprave,nesporazumi...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Rasprave,nesporazumi......   Rasprave,nesporazumi...... EmptySub Sep 06, 2008 2:48 pm

Pa dobro......svako ima svoje misljenje.......... Jeca je i uz mene i nije nije,-ANAHI- je TACKA ovog problema (i to mi je jako krivo),u zivotu mora da se nauci da se gubi,jer covek koji ne zna da gudi nije pravi covek.........
Nazad na vrh Ići dole
*~*Anchy*~*
**AdministratoR**
**AdministratoR**
*~*Anchy*~*


Broj poruka : 488
Godina : 29
Lokacija : In Zuc's hug....
Datum upisa : 29.07.2008

Rasprave,nesporazumi...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Rasprave,nesporazumi......   Rasprave,nesporazumi...... EmptySub Sep 06, 2008 2:49 pm

Tacno, ja sam uwek uz tebe to ne zaborawi!!!!
Nazad na vrh Ići dole
~MakicA~
**AdministratoR**
**AdministratoR**
~MakicA~


Broj poruka : 754
Godina : 28
Lokacija : Ja zivim u SVETU BUNTOVNIKA!
Datum upisa : 22.06.2008

Rasprave,nesporazumi...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Rasprave,nesporazumi......   Rasprave,nesporazumi...... EmptySub Sep 06, 2008 2:52 pm

HWALA AMIGITA...............Stvarno si me ODUSEVILA!
Nazad na vrh Ići dole
*~*Anchy*~*
**AdministratoR**
**AdministratoR**
*~*Anchy*~*


Broj poruka : 488
Godina : 29
Lokacija : In Zuc's hug....
Datum upisa : 29.07.2008

Rasprave,nesporazumi...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Rasprave,nesporazumi......   Rasprave,nesporazumi...... EmptySub Sep 06, 2008 2:55 pm

Ma nemam sta ja tebe da odusewim, makice tako sam ucena i stwarno znam da cenim prijateljstwo!!!! A ti si mi najbolja drugarica!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
~MakicA~
**AdministratoR**
**AdministratoR**
~MakicA~


Broj poruka : 754
Godina : 28
Lokacija : Ja zivim u SVETU BUNTOVNIKA!
Datum upisa : 22.06.2008

Rasprave,nesporazumi...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Rasprave,nesporazumi......   Rasprave,nesporazumi...... EmptySub Sep 06, 2008 3:07 pm

I ti meni.................ajde da ne spamujemo,ajmo u chat!

P.S. JECO I -ANAHI- kada vidite ovo ovde OBAVEZNO iznesite i vase misljenje!
Nazad na vrh Ići dole
**Wanna~Play**
Santo no soy......
Santo no soy......
**Wanna~Play**


Broj poruka : 135
Godina : 27
Lokacija : sa Zacom efronom na pusto ostrwu
Datum upisa : 20.08.2008

Rasprave,nesporazumi...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Rasprave,nesporazumi......   Rasprave,nesporazumi...... EmptySub Sep 06, 2008 3:16 pm

ja msilim da si ti Makice weoma prawedna.ne treba biti prewise blag,jer bi pnda swi doalzili samo zbog spama itd.Owo je ipak REBELDE i RBD 4um.
Nazad na vrh Ići dole
http://girls4ever.bestofforum.net
~MakicA~
**AdministratoR**
**AdministratoR**
~MakicA~


Broj poruka : 754
Godina : 28
Lokacija : Ja zivim u SVETU BUNTOVNIKA!
Datum upisa : 22.06.2008

Rasprave,nesporazumi...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Rasprave,nesporazumi......   Rasprave,nesporazumi...... EmptySub Sep 06, 2008 3:56 pm

Hvala...........Hvala...............Hvala............PUNO!
Nazad na vrh Ići dole
**Wanna~Play**
Santo no soy......
Santo no soy......
**Wanna~Play**


Broj poruka : 135
Godina : 27
Lokacija : sa Zacom efronom na pusto ostrwu
Datum upisa : 20.08.2008

Rasprave,nesporazumi...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Rasprave,nesporazumi......   Rasprave,nesporazumi...... EmptySub Sep 06, 2008 3:57 pm

nema na cemu.Ja goworim istinu.Ti si od jedna od najboljih administratora sa swih 4uma na kojim sa reg
Nazad na vrh Ići dole
http://girls4ever.bestofforum.net
*A*N*A*H*I -DIVA
**AdministratoR**
**AdministratoR**
*A*N*A*H*I -DIVA


Broj poruka : 375
Godina : 28
Lokacija : NA TURNEJI SA ANAHI
Datum upisa : 14.07.2008

Rasprave,nesporazumi...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Rasprave,nesporazumi......   Rasprave,nesporazumi...... EmptyNed Sep 07, 2008 1:41 am

ljudi nisam na nikoga ljuta !!!!samo mi je zao .kada sam vidjela da nisam admin potpuna sam poludjela!ali ipak ja volim miu pa neka ona bude umjesto mene
Nazad na vrh Ići dole
http://rbdgirls.forum-motion.com
!LP_GiRl_94!
**AdministratoR**
**AdministratoR**
!LP_GiRl_94!


Broj poruka : 326
Godina : 30
Lokacija : Con RBD Para Siempre
Datum upisa : 01.06.2008

Rasprave,nesporazumi...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Rasprave,nesporazumi......   Rasprave,nesporazumi...... EmptyNed Sep 07, 2008 2:08 am

Evo da odgovorim....meni nije bilo bas lepo kada sam procitala da sam blaga....ja jednostavno ne zelim da izigravam "policajku" na forumu,jednostavno nisam takva......ja u onom postu nisam mislila na to da nisi pravedna,da nisi nista uradila,samo sam rekla da ja radim svoj posao...i ono sto stalno ponavljas je to da si ti uadila neznam ni ja sta za ovaj forum!Ja sam ovde od kada je forum napravljen,obozavala sam ga,do kasno u noc sam ovde sedela da bi uredila forum dovela clanove,a niko nije hteo da dodje osim mene i adminke!Morala sam da ih molim da dodju,svaki dan sam ovde dolazila,bilo je sve vise clanova!!
I kada razmislim...za koga sam se ja uopste trudila??Za nikog i nista...ja sam vec rekla da ne zelim nikakve titule...samo mi je krivo sto sam ko debil camila na ovom forumu,a to cigledno vecina nece i ne moze da razume!!!Mozda i nisam trebala da se vratim....samo pogorsavam stvari...izgleda da sam ovde samo visak...ali nije bitno....
Nazad na vrh Ići dole
*A*N*A*H*I -DIVA
**AdministratoR**
**AdministratoR**
*A*N*A*H*I -DIVA


Broj poruka : 375
Godina : 28
Lokacija : NA TURNEJI SA ANAHI
Datum upisa : 14.07.2008

Rasprave,nesporazumi...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Rasprave,nesporazumi......   Rasprave,nesporazumi...... EmptyNed Sep 07, 2008 2:11 am

ne jeco ti si zaslusna za ovaj 4um.ti si ostala uz mene .puno ti hvala.zato molim te
Nazad na vrh Ići dole
http://rbdgirls.forum-motion.com
!LP_GiRl_94!
**AdministratoR**
**AdministratoR**
!LP_GiRl_94!


Broj poruka : 326
Godina : 30
Lokacija : Con RBD Para Siempre
Datum upisa : 01.06.2008

Rasprave,nesporazumi...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Rasprave,nesporazumi......   Rasprave,nesporazumi...... EmptyNed Sep 07, 2008 2:21 am

Hvala ti -ANAHI-,ali drugi ne misle tako.....samo mi je zao sto me i ne poznajete dovoljno,pa sam ovde prikazana u sasvim drugacijem svetlu,ali kazem nema veze....
Ja znam da je Makica dosta toga uradila,i verujte da kada je ona dosla forum je oziveo...tako da ja se mozda nisam dovoljno trudila...
Nazad na vrh Ići dole
*A*N*A*H*I -DIVA
**AdministratoR**
**AdministratoR**
*A*N*A*H*I -DIVA


Broj poruka : 375
Godina : 28
Lokacija : NA TURNEJI SA ANAHI
Datum upisa : 14.07.2008

Rasprave,nesporazumi...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Rasprave,nesporazumi......   Rasprave,nesporazumi...... EmptyNed Sep 07, 2008 2:23 am

JESI NEMOJ TAKO DA MISLIS
Nazad na vrh Ići dole
http://rbdgirls.forum-motion.com
**Wanna~Play**
Santo no soy......
Santo no soy......
**Wanna~Play**


Broj poruka : 135
Godina : 27
Lokacija : sa Zacom efronom na pusto ostrwu
Datum upisa : 20.08.2008

Rasprave,nesporazumi...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Rasprave,nesporazumi......   Rasprave,nesporazumi...... EmptyNed Sep 07, 2008 2:23 am

ja mislim isto tako!ja ne woli prewise sroge admine,a ti nisi ni stroga ni blaga!Nemoj da mislis da pogorsawas owaj 4um.Ne radis to!
Nazad na vrh Ići dole
http://girls4ever.bestofforum.net
!LP_GiRl_94!
**AdministratoR**
**AdministratoR**
!LP_GiRl_94!


Broj poruka : 326
Godina : 30
Lokacija : Con RBD Para Siempre
Datum upisa : 01.06.2008

Rasprave,nesporazumi...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Rasprave,nesporazumi......   Rasprave,nesporazumi...... EmptyNed Sep 07, 2008 2:24 am

Hvala vam puno sto ste uz mene!!!
Nazad na vrh Ići dole
**Wanna~Play**
Santo no soy......
Santo no soy......
**Wanna~Play**


Broj poruka : 135
Godina : 27
Lokacija : sa Zacom efronom na pusto ostrwu
Datum upisa : 20.08.2008

Rasprave,nesporazumi...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Rasprave,nesporazumi......   Rasprave,nesporazumi...... EmptyNed Sep 07, 2008 2:25 am

nema na cemu
Nazad na vrh Ići dole
http://girls4ever.bestofforum.net
*A*N*A*H*I -DIVA
**AdministratoR**
**AdministratoR**
*A*N*A*H*I -DIVA


Broj poruka : 375
Godina : 28
Lokacija : NA TURNEJI SA ANAHI
Datum upisa : 14.07.2008

Rasprave,nesporazumi...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Rasprave,nesporazumi......   Rasprave,nesporazumi...... EmptyNed Sep 07, 2008 2:26 am

**Wanna~Play** ::
nema na cemu
tako je


Poslednji izmenio ~*Mia Colucci*~ dana Ned Sep 07, 2008 3:01 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://rbdgirls.forum-motion.com
~MakicA~
**AdministratoR**
**AdministratoR**
~MakicA~


Broj poruka : 754
Godina : 28
Lokacija : Ja zivim u SVETU BUNTOVNIKA!
Datum upisa : 22.06.2008

Rasprave,nesporazumi...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Rasprave,nesporazumi......   Rasprave,nesporazumi...... EmptyNed Sep 07, 2008 3:54 am

I ja sam uz tebe Jeco,nemoj da mislis da nisam,koliko puta sam i rekla da si mi NAJ DRUGRAICA na netu.............Mogu da ponovim jos 10000000 puta,ako treba...............................
I znam da ste i Robertita (koja je postala jako bezobrazna,i potpuno nam je okrenula ledja) napravile ovaj 4um............ I znam da kada sam dosla ZAVOLELA sam ga JAAAAKO puunooo....znaci i trudila sam se i pisala sam,cak sam u pisanju PROSISALA i glavnog ADMINA....................I nemoj da te cujem da si vise napisala CEMU ONOLIKO TRUDA???
-Jeco,ti ne vidis uspeh>>?
-Pa meni je ovaj 4um NAJLEPSI,NAJBOLjI.......................Druzimo se medjusobo..........
Ajde reci zar mi,tvoji prijatelji,nismo uspeh,zar 4700 postova nije uspeh (s obzirom da imamo 6 redovna clana)-JESTE JECO-TO JE USPEH........................!
Nazad na vrh Ići dole
**Wanna~Play**
Santo no soy......
Santo no soy......
**Wanna~Play**


Broj poruka : 135
Godina : 27
Lokacija : sa Zacom efronom na pusto ostrwu
Datum upisa : 20.08.2008

Rasprave,nesporazumi...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Rasprave,nesporazumi......   Rasprave,nesporazumi...... EmptyNed Sep 07, 2008 4:58 am

ja se slazem!ne znam koliko owaj 4um postoji,ali swejedno ima sooper ststistiku saobzirom da je malo njih redowno.mada moj 4um ima malo wise od mesec dana i ima isto toliko postowa
Nazad na vrh Ići dole
http://girls4ever.bestofforum.net
Sponsored content





Rasprave,nesporazumi...... Empty
PočaljiNaslov: Re: Rasprave,nesporazumi......   Rasprave,nesporazumi...... Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Rasprave,nesporazumi......
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Rebelde i RBD :: ~CLANOVI~-
Skoči na: